istegelsin APK Download – for istegelsin

mika live app

istegelsin APK is a free app listed in Shopping Apps. It is very easy to install istegelsin app on your android device.

Evinin ihtiyaçlarını taptaze şekilde kapına kadar getiren bir online süpermarket hayal et. İşte o süpermarket istegelsin!

“Yumurta bitmiş, deterjan azalmış, kedi kumunu çok doldurmuş, hiç meyve de kalmamış … Haftalık alışveriş zamanı gelmiş, kim yapacak şimdi alışverişi?”

Sen de istediğin her ürün için farklı markete gitmek zorunda kalmaktan, reyonların arasında dolaşıp durmaktan, kasada sıra beklemekten bıkmadın mı? Hele o poşetleri taşımak yok mu? Arabaya taşı, arabadan eve taşı derken kolların kopmuyor mu?

Tüm bunlardan bıktıysan, sen markete gitme, iste tüm süpermarket ihtiyaçların Taptaze Süpermarket istegelsin’le sana gelsin!

Taptaze meyve sebzeden, deterjana, helal sertifikalı ve güvenilir etten, vegan ürünlere, temel gıda, hazır yemek, kişisel bakımdan evcil dostunun mamasına, en sevdiğin dondurmadan okumayı en istediğin kitaba pek çok çeşit burada!

Üstelik İstanbul’un tamamında, Eskişehir, İzmir, Kocaeli, Ankara, Manisa ve Bodrum’da binlerce çeşit ürünümüzü soğuk depolarımızdan alıp, soğutuculu arabalarla hijyenik şekilde sana teslim ediyoruz. Türkiye’nin 81 iline de kargo ile gönderim yapıyoruz!

Online süpermarket alışverişi yaparken artık tek gereken şey “istemek”. Eğer kolaylık, rahatlık, çok çeşit, tazelik ve güvenli alışveriş istiyorsan; iste market fiyatıyla gelsin.

Hemen indir, ne ihtiyacın varsa çoook çeşit arasından istegelsin!
Üstelik ilk siparişine özel 50 TL indirim fırsatı seni bekliyor!

Download APK(v1442)

This article comes from the Internet and does not representyalla live tvPosition, please indicate the source for reprinting:https://www.midia7.com/3188/istegelsin-apk-download-for-istegelsin/

apkworld live